آآآآآآآآآی آدمااااااااااا!!!!!!!!!!

در كتابي كه چند سال پيش خواندم به قول فيثاغورث  نوشته  شده  بود:   « پيرمرد نابينايي در دره اي زيبا بود و نسيم خوش بهاري بوي گلهاي بنفشه را به مشام او مي رساند و او از هواي لطيف و بوي معطر گلها لذت برده ، در آن جا پياده روي مي كرد تا بوي بنفشه ها بيشتر به مشامش برسد. اما با هر گامش غنچه اي نابود مي شد!»

افرادي بودند كه هر فرد مظلوم و ضعيفي را مي ديدند به احتمال اينكه ممكن است در آينده مرتكب جرمي شود، او را از بين مي بردند، اما غافل از اينكه خود مرتكب جنايتي شده اند كه آن فرد هنوز آنرا انجام نداده است.

به نظر شما دو مطلب بالا چه ارتباطي با هم دارند و آيا با منطق انساني كه نه ، با منطق رياضي هم سازگارند؟

اين مدعيان حقوق بشر ، دموكراسي و تروريست ستيزي چه نابخردانه شهرها را ويران كرده و دست ناپاك خود را به خون پاك انسانها آلوده مي سازند و بهانه خود را مبارزه با آنهايي مي دانند كه آسايش انسانها را بهم مي ريزند! براستي آيا كساني بجز خود آنها سزاوار واژه منفور تروريست هستند؟

اين است دنياي امروز ما دنيايي كه درعالم خيال ، خيال مي كنيم كه در حال طي كردن پله هاي ترقي و تمدنيم در حاليكه انسانيت را فقط در نوشته ها و گفتارها بيان مي كنيم. شايد روزي اين نوشته ها به ما خواهند خنديد!

وظيفه ما دفاع از ارزشهاي اسلامي و مبارزه با آنهايي است كه دشمن دين خدا هستند، در هر زمان و مكان كه باشيم. دين خدا هيچ مرزي را نمي شناسد. آنكه به خدا ايمان دارد چه در فلسطين و عراق باشد ، چه ونيز و مكزيك و چه در ايران و اندونزي ، نزد خداوند ارزشمند است.

هر آنچه را كه امروز شاهديم در دو كلمه خلاصه مي شود "جنگ اسلام و كفر"، پس بايد مراقب باشيم كه نه تنها در عمل حتا در نيتهايمان نيز پيرو حق باشيم...

/ 3 نظر / 16 بازدید
شبنم کشفى

سلام... بعضی وقت ها حرفها يادآوری های خوبی است... تشکر... به روزم و منتظر... برقرار باشيد

محمد محمدی

جناب آقای اکبری وبلاگ بسيار زيبايی داريد مطالب ارزنده است از منطقه خودتان نيز بنويسيد سری هم به ما بزنيد خوشحال می شويم

سجاد جعفری عيسوندی

کار بسيار ارزنده ايی است اميد پيشرفت موفقيتُ شادکامی وسربلندی برای شما استاد ارجمند ودوست گرامی دارم